O nas

Nasz kameralny Retro-Pub istnieje od 1998 roku. To miejsce, w którym sami chętnie przebywamy i które możemy z całego serca polecić swoim bliskim i przyjaciołom – doskonałe zarówno na szybki wypad między służbowymi zadaniami, jak i na niedzielny, rodzinny obiad czy spotkanie w gronie znajomych. A to dlatego, że zapewniamy doskonałe jedzenie, na czele z pyszną pizzą, oraz swobodną, przyjazną atmosferę

Lokal jest urządzony w niepowtarzalnym, angielskim stylu. Na naszych gości czekają dwa pomieszczenia oraz ogródek piwny. Oprócz typowego wyposażenia oddajemy naszym gościom do dyspozycji telebim i ogromny telewizor, dzięki którym świetnie się u nas ogląda wydarzenia sportowe, a także lotki, darmowe piłkarzyki, sprzęt nagłaśniający do karaoke i wiele innych atrakcji.

  • Jeśli chcesz się pożywić, w naszym menu znajdziesz gorącą, pachnącą i sycącą pizzę z wyselekcjonowanych produktów, będącą w całości wyrobem własnym, a także solidny wybór sałatek.

  • Jeśli chcesz ugasić pragnienie, zaoferujemy Ci piwa Kompanii Piwowarskiej (jesteśmy jej wyłącznościowym partnerem), szeroki wybór drinków i shotów, które również możesz sam komponować, a także zimne i gorące napoje bezalkoholowe.

  • Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową lub prywatną, zapewnimy Ci wnętrze dostosowane do okazji, szerokie menu do wyboru i niezbędny sprzęt.

Uśmiech wychodzącego od nas klienta, a przede wszystkim to, że do nas wraca, przyprowadzając bliskich i przyjaciół, to dla nas najlepsze potwierdzenie tego, że Retro-Pub jest miejscem wartym polecenia.

Przyjdź i sprawdź sam!